Novinky
 • PF 2017

  Děkujeme všem příznivcům RTW, webu Black Artemis a především těm, kteří mají od nás štěňátka, za trpělivost a péči při jejich výchově.

   

  Přejeme vám krásné vánoční svátky plné pohody, klidu a v novém roce 2017 přejeme všem štěstí, zdraví, mnoho úspěchů a také radosti s našimi černými miláčky.

Návštěvy:
Dnes: 4Celkem: 40321

Odchovy

 • hurá za mámou

  Vrh B (2015)

  Děkujeme všem našim příznivcům, že navštívili naše stránky a prohlédli si naše štěňátka, které byli opravdu krásné a milé. A proč byli? Protože již jsou všechna štěňátka u nových páníčků a myslíme si, že všechny štěňátka se dostali k dobrým, hodným lidem a my jim také touto cestou přejeme hodně trpělivosti s výchovou štěňátek a také hodně úspěchů ve sportovní kynologii.

 • u naší psí mámy Brixi

  Vrh A (2014)

  Děkujeme všem našim příznivcům, že navštívili naše stránky a prohlédli si naše štěňátka, které byli opravdu krásné a milé. A proč byli? Protože již od 08.06.2014 jsou všechna u nových páníčků a myslíme si, že se všechny dostali k dobrým, hodným lidem a my jim také touto cestou přejeme hodně trpělivosti s výchovou a také hodně úspěchů ve sportovní kynologii.